O spoločnosti Zoul, s.r.o.

O nás

Firma bola založená v roku 1990 v Prahe pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby káblov, pre zabezpečovanie a kompletizáciu dodávok hlavne pre priemysel.

Etablovala sa na Slovensku ako distribútor a priamy dovozca renomovaných výrobcov káblov hlavne z Čiech od roku 1995.

Ponúkame

Firma sa v súčasnosti venuje kompletizácii dodávok elektroinštalačného materiálu. Ponúkame káblové rozvodyvykurovacie káble pre podlahové kúrenievykurovacie rohože pre podlahové vykurovanieukončovacie prvky, ...

Máme široké spektrum zákazníkov, počnúc drobnými odberateľmi, maloobchodnými predajňami, cez veľkoobchodné firmy, výrobné fabriky až po priemysel.

Základným cieľom firmy je dodávať našim zákazníkom vysokokvalitné, cenovo prístupné výrobky v čo najkratšom časovom rozmedzí od prijatia objednávky až po jej realizáciu, čo sa nám darí vďaka úzkemu kontaktu s našimi dodávateľmi a pružnému reagovaniu na požiadavky našich zákazníkov.

V nešom e-shope Vám ponúkame vykurovacie káble pre elektrické podlahové vykurovanievykurovacie rohože pre elektrické podlahové vykurovaniemontážne sety pre elektrické podlahové vykurovanie, káble pre ochranu potrubí pred zamznutím a iný sortiment.

Kamenná predajňa

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit